Подяка Лимар О.Є. та Шкуренко Ю.О.

Я, Борець М.А., висловлюю подяку колективу ортопедичного відділення за їх високий професіоналізм та людяність, окремо дякую лікарю Лимар О.Є. та завідуючому ортопедичним відділенням за оперативність, доброзисливість та турботу.

З надією, що в майбутньому протезування пільгових категорій громадян буде продовжено в наступному році.

З повагою, Борець М.А.! 29.11.2021

 

Подяка Лимар О.Є. та зав. ортопедичним відділенням

Я, Хижняк А.А., учасник АТО бажаю висловити подяку лікарю Лимар О.Є. та завідуючому ортопедичним відділенням Шкуренко Ю.О. за оперативність, доброзисливість та турботу.

Висловлюю надію, що в майбутньому фінансування безкоштовного протезування учасників АТО та інших пільгових категорій громадян буде продовжено в наступному році.

З повагою, Хижняк А.А.! 30.11.2021

Подяка Лимар О.Є. та завідуючому

Я, Мороз Ф.М., висловлюю подяку колективу ортопедичного відділення, окремо дякую лікарю Лимар О.Є. та завідуючому ортопедичним відділенням за оперативність, доброзисливість та турботу.

Висловлюю надію, що в майбутньому фінансування, безоплатне протезування пільговим категоріям буде продовжено.

З повагою, Мороз Ф.М.! 01.12.2021

Подяка Зеленкову та колективу ортопедичного відділення

Я, Воронянська І.І., висловлюю подяку колективу ортопедичного відділення, окремо дякую лікарю Зеленкову О.В. за доброзисливість, турботу, "золоті руки", людяність, чуйність.

Висловлюю надію, що в майбутньому, безоплатне протезування буде продовжено.

З повагою, Воронянська І.І.! 02.12.2021

Благодарность Коновал Л.А.

Хочу выразить благодарность и восхищение мастерству замечательному стоматологу Коновал Л.А. Обращалась к ней не один раз, очень довольна ее профессионализмом (справляеться с любой сложностью), и что немаловажно человечнотью.

С ув., Елена! 07.12.2021

Подяка Бобковій О.В.

Звертався зо допомогою до Бобкової О.В. за рекомендацією друзів, та не пожалкував. Велике спасибі за гарне і уважне ставлення, все акуратно зроблено, та безболісно.

З повагою, Володимир! 21.12.2021


 

^ Вгору